خطوط تولید
فورج گرم

 

این فرایند جهت تولید پیچ و مهرهای بزرگتر از سایز M24 و یا معادل سایز اینچی آنها، همچنین جهت تولید قطعاتی با پیچیدگی خاص و نیز قطعاتی که امکان فرم دهی سرد انها به لحاظ محدودیت های فنی و اقتصادی ممکن نیست بکار میرود. در این روش پس از پیش گرم نمودن مواد اولیه و انجام عملیات فرم دهی در پرس های مکانیکی و هیدرولیکی قطعات تولید میگردند.

 

 

 


فورج سرد


این فرایند جهت تولید پیچ های سایز M8 تا M24 و همچنین مهره سایز M8 تا M12 و معادل سایز های اینچی آنها بر اساس استانداردها و یا نقشه های فنی مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد در این روش در دستگاه های اتوماتیک طی چندین مرحله مواد اولیه تغییر شکل یافته و به قطعه مورد نظر تبدیل می گردد.

 

 


ماشینکاری و دنده زنی

 

ماشینکاری
به منظور تولید طیف بیشتری از قطعات خاص شرکت سهند پولاد اقدام به ایجاد بخش ماشینکاری در مجموعه خود نموده است. تمرکز بر آموزش نیروی انسانی متخصص وتکنولوژی ماشینکاری قطعات باعث توانمندی این شرکت در تولید انواع اتصالات خاص گردیده است.

 

دنده زنی
بمنظور دنده زنی پیچ ها و مهره ها شرکت سهند پولاد با انجام سرمایه گذاری های لازم ماشین الات مربوطه را با اخرین تکنولوژی روز دنیا تهیه و با اموزش نیروی انسانی متخصص نسبت به تولید قطعات  اقدام می نمایید.

 

 


 

عملیات حرارتی

 

کارخانه این شرکت مجهز به خط کامل کوره های عملیات حرارتی پیوسته با اتمسفر محافظت شده بوده و توسط سیستم های کنترل تریستوری خود قادر به انجام عملیات  Quench & Temper , Carburizing , Carbunitriding   با دقت بسیار بالا می باشد.

 

 

 


 

پوشش کاری داکرومت (داکروتایز)

 

کارخانه این شرکت مجهز به خط کامل پوشش کاری داکرومت بوده و قادر است علاوه بر پوشش کاری اتصالات (پیچ، مهره، واشر)   قطعاتی با ابعاد حدود ۵۰ سانتی متر و تا وزن  ۱۵  کیلوگرم را نیز پوشش کاری نماید .

 

 کنترل کیفی و آزمایشگاه

 

آزمایشگاه این شرکت یکی از پیشرفته ترین و معتبر ترین آزمایشگاه  های کنترل اتصالات در منطقه آذربایجان بوده که با تکیه بر آگاهی  و دانش فنی و توسط متخصصین و مهندسین  با تجربه خود در زمینه کنترل انواع اتصالات فعالیت می نماید.  این آزمایشگاه دارای تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از طرف سازمان ملی استاندارد می باشد.

 

 بسته بندی و انبارش


بسته بندی محصولات متناسب با سایز و وزن قطعات در کارتن ها و یا جعبه های چوبی که بر روی پالت های استاندارد چیده و توسط روکش نایلونی محافظت می شوند انجام میگیرد این قطعات تا زمان حمل در انبار مکانیزه نگهداری می شوند.